MULTIOYUN

SİTEMİZE KAYDOLDUKTAN SONRA E-MAIL ADRESİNİZE GELEN E-MAIL'DEKİ LİNKE TIKLAYARAK ÜYELİĞİNİZİ AKTİF EDİNİZ...

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hamachi Kullanım Anlatımı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
TruV4
ΛĐMIИ
ΛĐMIИ

MesajKonu: Hamachi Kullanım Anlatımı   Salı Haz. 09, 2009 6:07 pm

bilriisnizki online oyunlarda ag baglantilarinda cogu oyuncu zorlanmakta ..fakat hamachi programi ile artik bu olay ortadan kalkti sanal ag baglantisini cok kolay bi bicimde hazirlamaya yarayan hamachi ile farkli pc leri sanki lan oynuyormus gibi cok rahat bi bicimde oyunlari oynayabileceksiniz...kücük fakat biraz karisik bir program oldugu icin bende resimli anlatmak istedim...oyuncularin cok isine yarayan bir program.....

1. ADIM

ilk olarak hamachi yi asagida verdigim linkten indirelim.

http://www.dosya.tc/HamachiSetup-1.0.1.5-tr.rar.html

2. ADIM

programi kurduktan sonra acin zaten otomatik olarak power on olur..sizin simdi yapmaniz gereken ise asagidaki 3 secenekten ortadaki olani isaretlemek ve create server bölümüne girmek....

3. ADIM

create server bölümüne giridkten sonra karsimiza kücük bir menü cikicak...ilk önce sol yukari taraftan kuracaginiz serverin ismini yaziyorsunuz(herhangi bir isim olabilir) ardindna asagidkai tarafa ise serverin sifresini yazin(yine kafanizdan biseler yazabilriisniz) ardindan create tiklayin...

son olarak...iste server kuruldu...sizde bu kurallari uygulayarak rahatca bir server kurabilir ve arkadaslarinizla farkli bilgisayarlarda oyunlari sorunsuz beraber oynayabilirisniz...elbette bir serveri kurduktan sonra diger oyunculairnda katilmasi gerek ....onuda kisaca belirtim..create server yaptigimiz yerin altinda join network yazisi var oraya tiklaiyn yukariya kurulmus serverin adini ve altina sifresini girin join e tiklayin ve arkadasinizin kurdugu servere katildiniz oldu bitti hepsi bukadar ...iyi oyunlar herkeze
http://www.multioyun.forum.st
mytruvaonline
MØĐЄRΛTöR
MØĐЄRΛTöR

MesajKonu: Geri: Hamachi Kullanım Anlatımı   Perş. Tem. 02, 2009 8:30 am

çok tşk işe yarar bi paylaşım

Hamachi Kullanım Anlatımı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kullanıcı Adı Değiştirme Formu